Аграрный рынок, Инвестиции
  444  0
Материалы по теме:

 Як під Києвом виробляють органічні крупи. ВИДЕО

Займатись виробництвом органічних круп маркетолог Андрій Олефіренко вирішив після того як на одній з органічних виставок скуштував яблучний сік.

Він нагадав йому смак соку в трьохлітрових банках, який дітям давали в дитячих садках в часи Радянського союзу.

Компанію "Органік Орігінал" Олефіренко заснував в 2011 році. Потужності з виробництва органічних розмістилися у Вишгородському районі Київської області. Тоді ж компанія отримала і органічний сертифікат.

Сировину закуповували в українських фермерів, які вирощували органіку. Як виявилось, таких в Україні не мало.

"95% органічної сировини спокійно вивозиться в Європу. Таких виробників в Україні декілька сотень. Свої поля у нас з’явилися три роки тому, коли прийшов інвестор, який вже займався органікою. Наразі 40% сировини ми беремо в своїх партнерів, а решту - у інших органічних фермерів", - каже Олефіренко.

Перші інвестиції на організацію виробництва з переробки органічної продукції становили декілька десятків тисяч доларів. Перший асортимент – шість-сім позицій круп.

З самого початку органічні крупи Олефіренка продавалися в магазинах здорового харчування, а згодом партнери вийшли на супермаркети.

На даний момент компанія "Органік Оригінал" (ТМ "Екород") належить двом партнерам: Андрію Олефіренку та Олегу Жуковському, власнику компанії "Етнопродукт", яка займається органічними зерновими і органічним молоком. Компанія реалізує органічні соняшникову олію, борошно, вівсяну кашу, крупи, бобові, мед та карма для тварин.

"У нас рентабельність до 30%. Продавці звичайних круп мають ті ж самі 30% націнки. Особисто я ще не став мільйонером. Але якщо говорити про капіталізацію компанії, то ми вже стали мільйонерами. Але це не сто і поки що не десятки мільйонів", - зізнається співрозмовник. 

Источник: https://biz.censor.net.ua/v3036616
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх