Колонки

(476)
 Архив
Страница 1 из 32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>

Як в Україні працює трансфертне ціноутворення

Сьогодні, при здійсненні економічної діяльності в України, сотні мільйонів гривень виводяться із країни та осідають в економіках інших країн. Одним з головних локомотивів такого витоку є використання міжнародними корпораціями трансфертного ціноутворення.

  499  1

Чому юристи не в захваті від законопроекту про адвокатську дільність

У адвокатській спільноті шириться хвиля занепокоєння щодо законопроект №9055 "Про адвокатуру та адвокатську діяльність". Експерти радять його допрацювати, аби уникнути казусів у майбутньому, та корупційних ризиків.

  884  0

Постоянное представительство 2.0: быть ли новому определению

Летом 2017 года Украина обязалась имплементировать минимальные меры по борьбе с уклонением от уплаты налогов. Среди этих мер, в том числе, усовершенствование термина постоянного представительства нерезидента.

  437  0

Без кардинального зростання зарплат освітянам нам не обійтись

Освітня реформа закладає можливість конкуренції за дітей. Тобто якщо дитина пішла не у комунальну школу, а приватну, то це вже приноситиме близько 80% тих грошей, що розрахунково спрямовуються на одну дитину в державній школі.

  1016  1

"Гонка вооружений" производителей и фальсификаторов – есть ли выход

В Украине фальсификатом и качеством продукции занимались санстанция и инспекция по защите прав потребителей, но сейчас у нас этот контроль упразднили. Украинский сервис OnlyOriginal дает возможность увидеть настоящий ли это товар или подделка.

  1788  0
Страница 1 из 32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
 
 
 
 
 
 вверх