Колонки

(769)
 Архив
Страница 1 из 52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>

Предвыборный бюджет Зеленского

"Слуга народа" стремительно теряет популярность. Поэтому нужно пустить пыль в глаза. Этот бюджет – прямой подкуп избирателей. Любая власть, дорвавшись до бюджета, делает не реформы, а "распил". Просто теперь - другая упаковка.

  3686  5

В чому полягає суперечка між Нафтогазом і Газпромом

Аргументація позову Нафтогазу в Стокгольмський арбітраж про компенсацію майже $12 млрд збитків, які поніс Нафтогаз через невиконання Газпромом своїх зобов'язань щодо перегляду транзитних тарифів.

  2316  3

Креативні хаби замість руїн: що робити з історичними спорудами в критичному стані

Тисячі історичних будівель в Україні захищені охоронними договорами, проте це не рятує сотні споруд у критичному стані від руйнування. На це власники часто свідомо закривають очі, щоб зрештою використати землю під будинками в особистих цілях.

  2311  0

Как девелоперам помочь решить проблему воздуха в Киеве

Киевляне и жители городов-сателлитов никогда так живо не интересовались вопросом экологии, как за последние несколько дней. С 15 октября граждан беспокоит не только ежедневный смог, но и само качество воздуха.

  1419  2

Право довірчої власності. Які наслідки для громадян та бізнесу

Однією з новел, які несе в собі вказаний закон, є впровадження зовсім нового для української правової системи способу забезпечення виконання зобов’язання – права довірчої власності.

  2075  1

АРМА вперше зізналось у пошкодженні речового доказу. Йдеться про клименківського "орла"

З перших днів роботи АРМА я повсюдно писав, що заснування Агентства є плодом виконання Україною Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС (який наразі вважається виконаним) і кількох ключових антикорупційних Конвенцій ООН.

  2396  0

Депутаты начали получать зарплату в конверте? Какой сюрприз!

Депутат должен получать 5-10 тысяч долларов. Депутат, который говорит, что ему хватает зарплаты в 1 тысячу долларов – врет. Не хватает. Депутаты должны зарабатывать больше, чем учителя. Иначе учителя никогда не будут зарабатывать много.

  4534  8
Страница 1 из 52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
 
 
 
 
 
 вверх