Колонки

(203)
 Архив
Страница 1 из 14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>

Відмова від "ручних" аукціонів і впровадження електронних: пошук українського шляху

Одна з найбільших причин корупції у сфері державних "операцій" – непрозорі процедури. Непрозорість у поєднанні з людським фактором посунули Україну на топові місця у рейтингу найкорумпованих країн світу. І для того, щоб "зламати" цю систему, необхідно впровадити електронні торги з продажу спецдозволів на користування надрами.

  36  0

Чи вдасться змусити великий бізнес платити податки не через ФОПи

В Раді за моїм співаторством зареєстровано законопроект, спрямований на виведення з тіньової економіки торговців товарами високого цінового сегменту та великого торгового бізнесу, який використовує спрощену систему оподаткування.

  1247  0

Україна – лідер законодавчої інфляції в Європі

Загроза для нормального розвитку суспільства, бізнесу – величезна законодавча інфляція в Україні. Зі 109 законів, прийнятих ВР цього року, 75 стосуються лише внесення змін до чинного законодавства.

  1025  0

Заробитчане в ЕС: станут ли украинцы вторыми polish builders

Трудовая миграция стала бичом для Украины, особенно ярко проявившемся в последние два года. После запуска безвизового режима, волна мигрантов из Украины поехала в европейские страны нелегально и полулегально, наводнив трудовой рынок некоторых стран ЕС.

  5366  10

Перевага. У чому сила корпоративної культури

Відмінність між успішними й посередніми або неуспішними лідерами дуже мало залежить від того, що вони знають чи наскільки вони розумні. Проте вона величезною мірою корелює з тим, наскільки вони морально здорові.

  1368  0

П’ять стратегічних недопрацювань нового керівництва Держгеонадр

Станом на 13 вересня надрокористувачі надіслали до Держгеонадр 512 заяв. За цей час прийнято рішення лише по 63 пакетам документів. Тобто 90% звернень надрокористувачів проігноровано.

  1798  2

Инвестиции украинцев за рубеж. Советы инвесторам в Эстонию

С этого года инвестировать для украинцев за рубеж стало гораздо проще. Главным образом это связанно с упрощением получения индивидуальной валютной лицензии. Более того, процедуру получения лицензии возможно пройти напрямую через банк.

  1220  1
Страница 1 из 14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
 
 
 вверх