Колонки

(603)
 Архив
Страница 1 из 41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>

Ігри кандидатів. Газовий фронт

Колеги у виборчих перегонах чинний Прем’єр міністр (готується до виборів в парламент восени) та його більш досвідчена конкурентка Юлія Тимошенко, позаминулого тижня по черзі завдали ударів реформам в газовому секторі України.

  401  0

Надання громадянства в обмін на інвестиції: висновки комісії ЄС

Комісія ЄС вказала, що внутрішнім законодавством деяких країн-членів ЄС передбачена процедура надання громадянства за здійснені інвестиції, в результаті чого інвестор отримує змогу користуватися перевагами, які надаються громадянам ЄС.

  907  0

Відміна регулювання ціни на газ. Можливі наслідки

Якщо ринок дозволяє понизити ціну, то її потрібно понизити урядовим рішенням. Українці не піддослідні істоти для експериментів, які у Facebook мають читати про реформи, а вдома сидіти без тепла та гарячої води.

  705  0

Парламент голосує за створення системи моніторингу парникових газів: навіщо

Моніторинг парникових газів — система збору, обробки, аналізу та зберігання даних для оцінки викидів. Верифікація — діяльність, пов'язана з перевіркою звіту оператора, підготовкою та видачею за результатами перевірки верифікаційного звіту.

  570  1

Мандат або бізнес, чи обов’язково народному депутату вибирати

Гарно бути депутатом! І недоторканність, і матеріальні блага, а навіть якщо і є загроза "відпочити" пару років, в державних "апартаментах" на повному забезпечені, як ми бачимо, їх дуже важко притягнути до реальної кримінальної відповідальності, адже потрібна згода "колег-небожителів".

  1841  0

Поговоримо про нашу фіскальну безпеку

Передвиборча вакханалія змін сюжетів, тематик, новин та, взагалі, шалена швидкість з якою ми живемо, майже не залишає можливості зупинитись та сформувати так званий "bird viev" – погляд з висоти пташиного польоту у будь-якої сфері нашого життя. Не є виключенням й така надважлива її частина як економіка.

  5398  1

Кандидати на посаду голови Держгеонадр – нові-старі обличчя

Після численних обшуків, розслідувань та рішень судів, цього місяця таки оберуть нову голову Державної служби геології та надр України. Вже 4 роки Держгеонадра не мають повноцінного керівника, а службу очолювали тимчасово виконуючі обов’язки.

  569  0

Почему Украины нет в группе новых индустриальных стран

В ближайшие три года Украина будет вынуждена отдавать примерно по 400 млрд. грн на выплату внешних и внутренних долгов. А это на сегодняшний день, ни много, ни мало – треть доходов государственного бюджета.

  934  5
Страница 1 из 41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
 
 
 
 
 
 вверх