Колонки

(822)
 Архив
Страница 1 из 55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>

Навіщо ФОПу перераховувати кошти на власний рахунок фізособи

Для виводу коштів з рахунку ФОП на рахунок фізособи доведеться витратити трохи більше часу і сплатити невелику комісію. Але з метою зменшення юридичних ризиків саме так і варто вчиняти.

  3714  4

Почему нефтеперерабатывающие заводы ходят по граблям

Нефтеперерабатывающая компания "Укртатнафта" 21 января объявила о том, что совместно с "Укрнафтой" и "Укргазвидобуванням" подали жалобу в Министерство развития экономики, торговли и сельского хозяйства (орган, ответственный в Украине за проведение расследований) об инициировании антисубсидиционного расследования в отношении импорта дизельного топлива и сжиженного газа из РФ.

  1914  0

Чи мають право нові теруправління Податкової на позапланові перевірки

Проведення позапланової перевірки контролюючим органом є правомірним за умов: якщо платнику надіслано запит про надання пояснень і документів на спростування недостовірності податкових декларацій; останній не надав відповіді протягом 15 днів.

  1566  0

Як проводитимуться "зелені" аукціони

Для бізнесу аукціони зменшують інвестиційні ризики, пов'язані зі зміною законодавства та отриманням довгострокових контрактів на продаж електроенергії. І головне – для кінцевого споживача електроенергії – зменшується цінове навантаження.

  1192  0

Конкурентна стратегія в нових галузях

Головна характеристика нової галузі, з огляду на формулювання стратегії, полягає у відсутності правил гри. Проблема конкуренції в новій галузі полягає в тому, що всі правила мають бути зрозумілими, аби фірма могла дотримуватися їх і при цьому успішно розвиватися. Відсутність правил означає і ризик, і можливість — і першим, і другим треба управляти.

  658  0

Новий Закон про запобігання відмиванню доходів. До чого готуватись?

На словах влада підтримує вітчизняних підприємців, намагається повернути наших заробітчан, створити сприятливий інвестклімат, а на практиці покладає на бізнес додаткові витрати, зобов’язання і відповідальність.

  3952  0

Ешё раз к вопросу о защите отечественного производителя

Правительство обещает предоставлять отечественному бизнесу льготные кредиты. Но гораздо действенной помощью для подъема экономики должны быть четкие требования украинских заказчиков по приоритетному привлечению своих производителей для реализации масштабных проектов.

  2083  1
Страница 1 из 55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
 
 
 
 
 
 вверх