Колонки Станіслав Гвоздіков
  6090  1

Навіщо Укравтодор створив типову тендерну документацію

Типова тендерна документація Укравтодору не є спробою знищити невеликі компанії чи вигадати нові корупційні схеми. Цей документ є консолідованою збіркою як технічних вимог міжнародного рівня, так і врахуванням скарг підрядників минулих років.

Сфері будівництва автомобільних доріг не 20 і не 30 років. Вона достатньо зарегульована. Тому в Україні більш-менш нормально було з проєктуванням, потроху підтягується забезпечення якості робіт та послуг, вже налагодилось з експлуатацією об’єктів транспортної інфраструктури. Найбільш проблемним етапом будівництва доріг була тендерна процедура. Зараз Укравтодор має історичний шанс це змінити. Чому це важливо і як працюватиме на ділі?

У чому загроза тендерних тролів

Кожен, хто працював у сфері державних закупівель стикався з так званими "тендерними тролями". По суті, це особи, які шантажують замовника торгів, блокуючи закупівлі, використовуючи недоліки тендерного та антимонопольного законодавства.

За поточними правилами в системі держзакупівель, кожна скарга блокує закупівлю на 2 тижні для з’ясування ситуації. Скарги можуть спиратись на реальні порушення, а можуть бути й безпідставними — виникати одна за одною лише для того, аби затримати процес закупівлі та змусити замовника щось вчинити на користь скаржника. На відміну від скаржника — "тендерний троль" існує за рахунок збільшення вартості та строків будівництва або погіршення якості та безпеки доріг.

Проблема закупівель в дорожній сфері в тому, що затримки тут — критичні. Сезон дорожніх робіт зумовлений погодними умовами. Відповідно, чим довше триватиме закупівля, тим менше дорожники встигають зробити за рік. Щоб вирішити цю проблему, Укравтодор розробив Проєкт типової тендерної документації.

Досвідний фундамент типової тендерної документації

Якщо коротко — Проєкт висуває єдині, стандартизовані вимоги до учасників закупівель Укравтодору. Для того, щоб забезпечити участь у торгах, підрядник має підтвердити наявність в нього достатньої кількості будівельної техніки, кваліфікованих працівників та задовольнити вимоги по якості. Наприклад, асфальтобетонна суміш, що використовується при будівництві, повинна постачатись до місця будівництва протягом 3 годин — тоді не страждатиме якість покриття.

Найголовнішою вимогою є досвід у дорожніх роботах. Причому важливо не те, які дороги ремонтувала компанія до цього, а саме масштаб та якість проведених робіт. Про сам Проєкт та запропоновані в ньому умови сказано багато — я ж хочу зосередитись на причинах його появи.

Конструктивна роль тендерних тролів

Як не парадоксально, але документація, що виникла в тому числі як інструмент боротьби з "тендерними тролями", створена завдяки самим "тролям". Мої колеги можуть не погодитись з цією думкою, але я вважаю, що "тролі" крім негативу несуть ще й позитив. Без них, в тендерній документації та вимогах був повний безлад, і поточний проєкт типової документації, великою мірою, результат їх роботи.

Наприклад, минулого року зусиллями "тендерних тролів" було зірвано багато закупівель через те, що різні регіональні підрозділи Укравтодору висували такі вимоги до учасників ринку, щоб внаслідок протизаконних маніпуляцій з тендерною документацією укласти контракт з підрядником за домовленістю, а не за конкурсом.

Часто це робилося виключно з однією метою: привести вимоги закупівлі під конкретну компанію, пов’язану з керівництвом місцевого підрозділу. Доходило й до відверто курйозних випадків, коли технічні питання (інженерні рішення, спосіб виконання, вид робіт або вимоги до якості матеріалів) підмінялись юридичними (спосіб підтвердження кваліфікації, досвіду та інших складових спроможності) для дискримінації та подальшої дискваліфікації компаній зі світовим ім’ям та кришталево чистою репутацією.

Тому, Укравтодор проаналізував події минулого року, і на їх підставі — розробив типову тендерну документацію, яка створює однакові умови в усіх закупівлях дорожніх робіт по всій Україні. Типова документація нівелює забаганки місцевих князьків — для всіх підрядників створено єдині, прозорі вимоги, і сталося це завдяки "тендерним тролям".

Рівні умови для всіх

Правила стали зрозумілими, і ми одразу побачили зростання конкуренції в тендерах. Хоч типова документація ще не затверджена офіційно, вона вже використовується в державних закупівлях. Станом на 20 березня, Укравтодор оголосив 319 закупівель вартістю в більш ніж 30 млрд грн.

Якщо минулого року в закупівлях Укравтодору в середньому брали участь 4.8 учасників, зараз — це 5.0 компаній на тендер. Чим вища конкуренція — тим більше співвідношення ціни та якості, і тим кращі дороги отримає звичайний українець. За цей період минулого року АМКУ отримав 112 скарг, в 2020 — вже 72 — типова документація зменшує і корупційні ризики, і навантаження на Антимонопольний комітет.

Ситуація покращується. З початку цього року в ЗМІ та в експертному середовищі закупівельників дорожньої сфери зникло слово "дискримінація". Тому, що умови участі в тендері та вимоги до учасників тепер однаково жорсткі для всіх підрядників. Так, є моменти, які не всім подобаються. Тому з’явилося нове слово: "картелізація", яке застосовують, коли не згодні з неминучою сегментацією дорожньо-будівельного ринку України. Ми на вірному шляху.

Щойно, такий шлях успішно подолала Чехія. Запровадження типової тендерної документації — перший крок для наведення порядку в цій галузі. За результатами впровадження типової тендерної документації зробимо аналіз і висновки та продовжимо покращувати тендерну процедуру. Щоб такі компанії, як Strabag, Eiffage, Bouygues, Vinci та інші — конкурували з вітчизняними підрядниками на тендерах Укравтодора. Перші результати очікуються під кінець цього року.

Високі вимоги — якісні дороги

Проєкт типової документації критикують за високі вимоги до компаній, говорячи про те, що половина компаній просто вимушена буде піти з ринку. Проте ці вимоги — не щось космічне, вигадане невідомо ким через власні забаганки. Фактично, ми скопіювали дорожню тендерну документацію міжнародних фінансових організацій, які фінансують будівництво доріг в Україні.

За їхніми вимогами, якщо в компанії немає сучасного обладнання, немає кваліфікованих кадрів з підтвердженим позитивним досвідом — вона ніколи не виграє тендер ЄБРР, Європейського інвестбанку або іншої Міжнародної фінансової організації і не буде допущена до будівництва за кредитні кошти. То чому ж ми маємо допускати такі компанії до тендерів Укравтодору?

Насправді, навіть без тендерів Укравтодору дорожньо-будівельні компанії не банкрутують, адже Укравтодор відповідає не за всі дороги в Україні. Чомусь, всі постійно забувають про те, що Укравтодор адмініструє лише 46 тис. км доріг, тоді як загальна протяжність автомобільного шляху в Україні — більше 170 тис. км.

Відповідно, всі компанії, що не можуть брати участь в наших тендерах, мають змогу спробувати себе на дорогах місцевого рівня. Цього року на ремонт місцевих доріг виділено більше 60 мільярдів гривень, і побудувати їх — не менш важливо, ніж траси міжнародного значення.

Що у висновку?

Типова тендерна документація Укравтодору в жодному разі не є спробою знищити невеликі компанії чи вигадати нові корупційні схеми. Навпаки — цей документ є консолідованою збіркою як технічних вимог міжнародного рівня, так і врахуванням скарг підрядників минулих років.

Навіть до офіційного затвердження, цей документ вже ефективно діє в закупівлі дорожніх робіт, а отже — допомагє Укравтодору здійснити нашу мету: зшити Україну мережею якісних шляхів і знищити вічний стереотип про погані дороги в нашій державі.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх